מדע בדיוני

סרטי אימה

הרפתקאות

סרטי פעולה סרטים לילדים סרטים ישראליים סרטים חדשים דף הבית
סרטי מלחמה

סרטים מומלצים

צפייה ישירה

סינמטק קולנוע סרטונים קומדיה סדרות

 
 

סרטים לילדים

סרטים לילדים הם לא תמיד רק לילדים אלא גם לאלה שנשארו ילדים בנפשם. למרות שכאן אמורים להיות רק סרטי ילדים ועבור ילדים. סטטיסטיקה מגלה שהרבה מבוגרים אוהבים לראות סרטים לילדים לצפייה ישירה. במיוחד באינטרנט הורים מצטרפים לילדיהם ומחפשים ביחד באינטרנט סרטים איכותיים.
בקטגוריה זאת נשתדל להביא לגולשי האתר סרטים לילדים מהטובים שיצאו בכל הזמנים. הדגש הוא לא על במאי קולנוע כזה או במאי קולנוע אחר או על סרטים חדשים או ישנים יותר. העיקר שתיהנו כי סרטים לילדים הם לכולנו...כי כולנו ילדים...סרטים מובחרים לכל הגילאים, מכל הזמנים ולכל הטעמים.
סרטים לילדים שיוצאי היום למסכי הקולנוע הם במיוחד בזמנים אלה מאוד חדשניים עם הטכנולוגיות הכי חדישות וברמת גימור שישאירו אתם עם הפיות פעורים אתם פשוט תשכחו שאתם צופים בסרט מצויר או בסרטי ילדים.
סרטים לילדים נחוצים להתפתחות תקינה של ילדים ובלי סרטים או משחקים לילדים הדמיון לא היה מתפתח.
היום ילדים לא אוהבים לקרוא ספרים אבל בתי קולנוע הצילו את המצב כי אין ילד שלא מכיר את כל האגדות הודות לקולנוע.

 

 

סרטים מומלצים ומדורגים הכי גבוה ע"י הגולשים

 

סרטים לילדים

צעצוע של סיפור 3  

סרט המשך מושלם לסרט צעצוע של סיפור, כל החברים חוזרים ובגדול, אנדי כבר בן שבע עשרה ומתכונן לעזוב למכללה כשהוא עוזב את וודי, באז, ג'סי ואת שאר הצעצועים בקופסא כשהם מהרהרים על העתיד שלהם. כשהצעצועים נתרמים בטעות למעון יום מלא בילדים הם פשוט מאושרים שסוף סוף מישהו ישחק איתם שוב אך עד מהרב כל העניין הופך לאסון והם חייבים למצוא דרך חכמה לברוח מהמעון ולחזור לאנדי כשבדרך הם חווים הרפתקאות בלתי רגילות ומטורפות, פשוט אחד מן סרטים לילדים היותר מושלמים שיצאו ויש בו את כל הדמויות האהובות שהתגעגנו אליהם...

דירוג הסרט

 

סרטים לילדים

זלדה  

סרט פנטזיה זה מבוסס על משחק המחשב המצליח "זלדה", ובו מסופר על נער צעיר המגיע לעיר הגדולה. סקרנותו של הנער מובילה אותו לקמע עתיק ולנסיכה במצוקה הקוראת אליו בחלומותיו ומבקשת את עזרתו בהצלתה. לרוע מזלו של הנער מורגשת נוכחותו על ידי כוחות האופל שכלאו את הנסיכה ומכאן ואילך מתחיל מרוץ לחיים ולמוות בין הנער שמחליט להציל את הנסיכה ובין כוחות השחור שלא יחסכו בשום מאמץ לעצור את הנער...

דירוג הסרט

 

סרטים לילדים

הצ'יוואווה מבוורלי הילס  

סיפור מהחיים בכיבודם של להקת כלבים חמודים. סרט לילדים ולכל המשפחה שמלמד אותנו שהחיים יכולים להשתנות בכל רגע. קלואי היא כלבת צ'יוואווה מפונקת מבוורלי הילס, המתייחסת בהתנשאות לשאר הכלבים ובמיוחד לפאפי, כלב צ'יוואווה המאוהב בה. כשקלואי הולכת לאיבוד במהלך חופשה במקסיקו, ולצידה נמצא רק כלב רועה גרמני קשוח, פאפי נחלץ להצלתה. עכשיו, הכלבה מפונקת מבוורלי הילס, ללא הבוטיקים היוקרתיים ומועדוני הספא אליהם היא רגילה צריכה להסתדר ולשרוד בתנאים שהיא לא רגילה ובמגע עם כלבים אחרים שלא שייכים לחברים...

דירוג הסרט

 

סרטים לילדים

כוכב 51  

אנימציה מדע בדיוני המתארת כוכב לכת מרוחק עם יצורים מוזרים וירוקים שמזכירים בתרבות שלהם אותנו בני האדם יש להם בתים גינות ומוניות ועוד משהו משותף פחד מפלישת חייזרים. העלילה מתחילה כשהאסטרונאוט האמריקני קפטן צ'ארלס "צ'אק" בייקר נוחת על כוכב 51 כשהוא חושב שהוא האדם הראשון ששם רגלו שם להפתעתו מוצא חייזרים שחיים באושר. החייזרים שמפחדים פחד מוות מפלישת "חייזרים" (בני אדם) מנסים ללכדו וצ'ק מתחבר עם יליד המקום שעוזר לו לתקן את ספינת החלל שלו כדי לחזור לכדור הארץ. פנטזיית הרפתקאות נפלאה לכל המשפחה.

דירוג הסרט

 

סרטים לילדים

כוח ג'י  

הסרט עם אנשים ועם אנימציה מלא בהרפתקאות ומסופר על אוגרי מעבדה "מיוחדים" שעובדים בממשלת ארצות הברית והכול בסדר גמור עד שממשלת ארה"ב מחליטה לסגור את מחלקת החיות ואת התקציב המוזרם לשם ואז האוגרים בורחים ומגיעים בטעות לחנות של בעלי חיים משם הם בורחים ורצים להציל את העולם מפני מיליונר רשע שרוצה להשמיד את העולם בעזרת מוצרי חשמל. הסרט מלא באקשן סוחף מתאים גם למבוגרים ומומלץ לצפייה גם למבוגרים לכן הורים לכו עם ילדיכם לא תתאכזבו!

דירוג הסרט

 

סרטים לילדים

צעצוע של סיפור 1  

חלק ראשון של סרט לילדים נפלא שגם המבוגרים יותר יאהבו אותו. ילד קטן ששמו אנדי אוהב להיות בחדרו ולשחק עם הצעצועים שלו במיוחד עם בובת הקוובוי שלו שקוראים לה וודי. אבל מה שאנדי לא יודע זה מה שהצעצועים עושים כשהוא לא שם קמים לתחייה! וודי דואג לזה שהמשפחה עוברת דירה ומה שוודי לא יודע זאת מסיבת יום ההולדת של אנדי. וודי לא מבין שאימו של אנדי הביאה לו בובת גיבור על בשם בז שנת-אור שלא מאמין שהוא בובה ומהר מאוד הופך להיות הבובה המועדפת על אנדי. וודי שהקנאה אוכלת אותו מבפנים מנסה להיפטר מבז לאחר מכן שניהם...

דירוג הסרט

 

סרטים לילדים

רובוטריקים 2  

בשבוע שסאם מתחיל ללמוד במכללה, שקרניקים מתחילים לעשות בעיות בשנחאי, משלחת נשיאותית עושה טעות חמורה ומי יציל את העולם כמובן רובוטריקים, סרטי מדע בדיוני לצפייה מדהים ביותר עם אפקטים מטורפים לגמרי מומלץ לצפייה לילדים במיוחד פשוט מדהים.

דירוג הסרט

 
 

סרטים הכי נצפים בחודש פברואר

סופרמן חוזר

סיפור הסופרמן כבש את עולם הקולנוע במשך שנים רבות כפי שקרה עם עוד סדרות על גיברי על. כולם אוהבים את סופרמן כי הוא מציל את העולם.
אחרי תקופה ארוכה בחלל כשהוא מחפש את ביתו קריפטון, סופרמן חוזר לכדור הארץ, סופרמן מתגעגע ללואיס שגרה עם ריצ'רד וויט ויש לה ילד, בינתיים לקס לותר זומם תוכנית נרשעת שתפגע בכל ארצות הברית, סופרמן לעולם לא יתן לזה לקרות ויציל כרגיל את העולם המון אקשן, סרט יפה ומושקע.

עג'מי

עג'מי זו שכונה ביפו שגרים בה ערבים, יהודים ונוצרים וכולם חיים ביחד באווירה מחשמלת. עומר הוא ערבי ישראלי מנסה להציל את בני משפחתו מגורמים סחטנים, הוא גם מחזר אחרי בחורה נוצרייה בשם חדיר אבל הוא לא יכול להתחתן איתה. מאלך פועל פלסטינאי לא חוקי מנסה לאסוף מספיק כסף לניתוח של אימו. דאנדו שוטר ישראלי שמחפש את אחיו וחושד שפלסטינאים הרגו אותו. סרטים לצפייה ישירה עטור פרסים ומומלץ.

אלו חיים נפלאים

הסרט הקלאסי עטור הפרסים בכיכובו של ג'יימס סטיוארט. ג'ורג' ביילי הוא אדם החושב על עצמו כעל אדם "ממוצע" שהיו לו חלומות גדולים על עזיבת עיר הולדתו "בדפורד" ולנדוד ולראות את העולם. מותו הפתאומי של אביו שניהל עסק להלוואות בעיר הותיר אותו עם מחויבות אדירה לעיר אשר נחנקת מעולה של האישה העשירה והאכזרית של העיר- גברת פוטר. כשבילי,דודו של ג'ורג' , מאבד שמונת אלפי דולרים השייכים לעסק ונועדו לתשלום חובות החברה, מגיע ג'ורג' למסקנה

טורפים

הם נבחרו בגלל היכולות שלהם להרוג בלי מצפון, חבורת רוצחים חלק מאומנים וחלק לא, הם חייבים להילחם בחייזרים אשר רואים בהם טרף. הם הורדו לעולם מרוחק, טורפים אנושיים אלו חייבים ללמוד מי או מה נמצא מולם, היכולות שלהם עומדים למבחן האם הם יהיו טורפים או נטרפים? סרטי אימה לצפייה מדהים לגמרי פשוט לא תוכלו לישון בלילה שלאחר מכן. סרטים לצפייה ישירה מטורפים.

ממלכת גן עדן

בשנת 1184, רתך צרפתי בשם בליאן איבד את אשתו ואת ילדו. לפתע הברון מלבלין שהוא גנרל של מסעות צלב, מגיע לבליאן טוען שהוא אביו ומציע לו להצטרף למסעות צלב, בהתחלה הוא מסרב בתוקף אבל אנשי הדת משכנעים אותו שיסע למסעות הצלב בירושלים, בדרך בליאן לומד את קוד האבירים ואת כל מיומנויות המלחמה הדרושים למסעות, בליאן עובר הרפתקאות מרתקות ומוכיח שהוא אביר למופת כשהוא מגן על ירושלים כנגד כל הסיכויים. סרטים לצפייה ישירה כאלה טובים